PP Etykieta v21.10.0

PP Etykieta v21.10.0

Wydaliśmy kolejną wersję programu do tworzenia listów przewozowych z dedykowanych systemów. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian.

Integracja z Post International

Dodaliśmy nową integrację z pośrednikiem na rynku Ukraińskim: Post International. Pośrednik ten pomaga w obsłudze celnej oraz w doręczeniu przesyłek do odbiorcy różnymi sposobami dostawy: Nova Poczta, UKR Poczta, InPost, JustIn czy SAT.

Zmiany w definicjach pól przewoźnika

Przebudowaliśmy wewnętrznie mechanizm definiowania pól przewoźnika, aby w przyszłości łatwiej obsługiwać pośredników pozwalających na przygotowanie listów dla różnych kurierów.

W oknie definiowania pól przewoźnika dodaliśmy ikony do przycisków oraz możliwość zapisania wyglądu zestawienia, aby można było łatwiej odnaleźć się w konfiguracji.

Ułatwiając konfigurację nowego przewoźnika dostaliśmy opcję utworzenia podobnego pola, gdzie wybrana już będzie metoda eksportu i identyfikator pola przewoźnika, dzięki czemu jeszcze szybciej będzie można dodać nową integrację.

Komunikaty z wyjątkami

Poprawiliśmy obsługę wyjątków aby wyświetlane były w oknie pozwalającym na łatwe jego skopiowanie i przesłanie do serwisu.