PrestaShop – integracja z kurierami i pocztą

 

Co to jest PP Etykieta dla PrestaShop

Oferujemy aplikację zewnętrzną (desktopową/serwerową) pozwalającą na przygotowanie listów przewozowych z zamówień zgromadzonych w PrestaShop. PP Etykieta pobiera dane z bazy danych PrestaShop, przygotowuje etykietę i zwraca dane o utworzonym liście.

PP Etykieta jest narzędziem generycznym (nie dedykowanym dla PrestaShop), które dzięki swoim funkcjom pozwala na bezproblemowe i szybkie przygotowanie etykiet kurierskich i Poczty Polskiej (Elektroniczny Nadawca).
W połączeniu z rozwiązaniem ProstaPaczka stanowi doskonałe narzędzie do zarządzania przesyłkami.

 

Kurierzy / brokerzy / spedytorzy / Poczta Polska

PP Etykieta zapewnia integrację z kurierami, brokerami (pośrednikami usług kurierskich), spedytorami oraz Pocztą Polską. Integrujemy się z API przewoźników, dzięki czemu dane o etykietach od razu znajdują się w systemach przewoźników.

 • sty zwykły (przesyłka nierejestrowana)
 • list zwykły firmowy (przesyłka firmowa nierejestrowana)
 • przesyłka polecona (ekonomiczna i priorytetowa)
 • przesyłka firmowa polecona
 • przesyłka kurierska 48 (przesyłka biznesowa)
 • usługa kurierska Pocztex
 • Paczka MINI
 • przesyłka zagraniczna polecona
 • paczka pocztowa
 • Paczka 24 i Paczka 48
 • Pocztex 2.0
 • Przesyłka paletowa

 

Co zyskasz z PrestaShop + PP Etykieta

Jeden proces dla każdego przewoźnika

Zamiast używać oddzielnych wtyczek dla każdego przewoźnika, masz szansę ustandaryzować proces przygotowania przesyłek w swojej firmie i zmniejszyć trudności ze szkoleniem pracowników.

Zaoszczędź czas i pieniądze

Nie szukaj już wtyczek dla przewoźników. Nie baw się w aktualizację wtyczek. Nie płać więcej za integrację. Nie płać informatykowi za instalowanie wtyczek i podłączanie nowych modułów.

Zautomatyzuj

PP Etykieta potrafi sprawdzać czy są zamówienia do przygotowania listów, dzięki temu można automatycznie przygotować etykietę dla kuriera po zmianie statusu zamówienia, lub innej czynności (wyszukiwanie jest konfigurowalne zapytaniem SQL).

Wielopaczkowość i niestandard

Nie musisz już wchodzić do programów kuriera / poczty aby przygotować list dla przesyłki wielopaczkowej, lub zaznaczyć usługę dodatkową, której nie przewidziano we wtyczce. W PP Etykieta możesz edytować dane listu przed wydrukiem.

Podziel kompetencje

Magazyn nie musi mieć dostępu do panelu administracyjnego PrestaShop aby wydrukować etykietę. Osoba pakująca nie musi znać szczegółów zamówienia – możesz ograniczyć wyświetlane dane do tego co jest potrzebne do pakowania.

 

Co dalej?

Porozmawiaj z nami

Jeżeli masz jakieś pytania to napisz do nas lub zadzwoń.

Umów się na prezentacje

Umów się z nami aby zdalnie zobaczyć jak działa nasze rozwiązanie.

Przetestuj na swoich danych

Zamów próbne wdrożenie i sprawdź jak nasze rozwiązanie będzie działać u Ciebie.

 


Porozmawiajmy o Twojej integracji! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować generowanie i wydruk etykiet kurierskich w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą