LISTA KORZYŚCI I

KILKA NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJONALNOŚCI

Integracja systemów ERP, WMS oraz systemów autorskich z API firm kurierskich, brokerów oraz Poczty Polskiej.

PP Etykieta to zespół współpracujących ze sobą narzędzi pozwalających na dostosowanie trybu pracy:

 1. Ukrycie integracji za własnym systemem (PP Etykieta wywoływana jest przez system zewnętrzny, przygotowuje etykietę dla konkretnego kuriera, zapisuje etykiety na dysku i zwracana numer listu lub napotkanych błędów do systemu zewnętrznego).
 2. Częściowe ukrycie (PP Etykieta wywoływana jest z poziomu systemu zewnętrznego, przy odrzuceniu listu przez kuriera, np. przez brak kodu pocztowego, wyświetlane jest okno poprawy danych listu przewozowego.
 3. Praca w PP Etykieta – wyświetlenie listy rekordów do których mają być przygotowane listy przewozowe, gdzie operator wybiera do którego rekordu ma zostać przygotowana etykieta.
 4. Tryb automatyczny – PP Etykieta samodzielnie sprawdza czy są rekordy do których trzeba przygotować listy przewozowe i automatycznie je drukuje.

PP Etykieta jest częścią systemu ProstaPaczka, pozwalającą na pobieranie danych do listów przewozowych z systemów zewnętrznych opartych na technologii bazodanowej (Oracle, SQL Server, Firebird, MySQL lub innych). Dzięki czemu możliwe jest podpięcie do indywidualnych rozwiązań klienta jak i do systemów firm trzecich (np. WMS, sklepy internetowe, ERP).

Możliwość konfiguracji zapytania pobierającego dane oraz zapytań zwracających umożliwia dopasowanie do istniejącego systemu.

Dzięki połączeniu z rozwiązaniem ProstaPaczka2 uzyskuje się możliwość ponownego wygenerowania etykiety, przygotowania manifestu, czy pobieranie statusów logistycznych od kuriera.

Co daje PP Etykieta:

 • Możesz przygotowywać etykiety dla wielu kurierów bez konieczności integrowania własnego systemu (zmniejszone koszty utrzymania własnego systemu).
 • Zaawansowana konfiguracji pozwalająca na uzupełnianie pól listów przewozowych na podstawie danych zawartych w bazie własnego systemu.
 • Przygotowanie jednego listu przewozowego do kilku zamówień z Twojego systemu ERP
 • Przekazywanie informacji zwrotnej o przygotowanym liście daje możliwość zamykania procesu przygotowania listu w ramach własnego systemu.
 • Dzięki wbudowanym sterownikom do najpopularniejszych baz danych możliwe jest podpinanie się do programów zewnętrznych, dla których nie ma dostępnych modułów pozwalających na przygotowanie listów przewozowych.
 • Dzięki wsparciu serwisowemu nie musisz martwić się o zmiany w interfejsach kurierskich.
 • Nie przepisujesz danych do aplikacji firm kurierskich (etykieta przygotowana zostanie nawet w kilka sekund).
 • Nie popełnisz pomyłki przy adresowaniu – dane będą pobierane z Twojego systemu.
 • Dzięki mechanizmowi aktualizacji statusów możesz zacząć działać aktywnie i nie czekać aż klient zgłosi problem z dostawą (łatwiejszy monitoring przesyłek).
 • Dostosowanie wyglądu programu

Ze względu na duże możliwości konfiguracji, różnice między wersjami prosimy o kontakt w celu uzyskania większej ilości informacji i wyceny rozwiązania dla Twojej firmy.

A jeśli to nie spełnia Twoich oczekiwań, napisz do nas i sprawdź jak możemy Cię zaskoczyć!

ZESPÓŁ LCSOFT
office@lcsoft.pl

LC SOFT

PROSTAPACZKA2

PP ETYKIETA