Integracje

PP Etykieta jest programem integracyjnym, który łączy system klienta (ERP, WMS, sklep internetowy, oprogramowanie własne) z systemami firm transportowych.

Integracja z systemami WMS

PP Etykieta może się zintegrować z Twoim systemem klasy WMS i umożliwić Ci szybkie zakończenie procesu kompletacji z magazynu. Etykieta może wydrukować się automatycznie po zmianie statusu zadania, lub może być wyzwolona przez zeskanowanie kodu kreskowego przez operatora.

Integracja z systemami ERP

Systemy klasy ERP są zazwyczaj centrum operacyjnym całej firmy. Zbierane w nich są wszystkie najważniejsze informacje o stanie obsługi zamówienia. Daje to możliwość użycia danych z ERP  do szybkiego tworzenia etykiet adresowych. Zwrócenie informacji z numerem listu do Twojego systemu ERP sprawi, że wszystko czego potrzebujesz będzie zgromadzone w jednym systemie.

Integracja ze sklepem internetowym

Jeżeli Twoim centrum operacyjnym jest sklep internetowy i przechowujesz tam wszystkie najważniejsze informacje o zamówieniu, może on stać się także centrum danych do tworzenia etykiet kurierskich. Integracja PP Etykiety z Twoim sklepem internetowym, umożliwi Ci użycie jednego programu do obsługi wszystkich sposobów  dostawy. Uciekniesz od ograniczeń różnych wtyczek i ustandaryzujesz  proces pakowania i wysyłki.

Integracja z systemem dedykowanym

Planujesz integrację swojego systemu z API firmy kurierskiej? Możesz rozważyć wykorzystanie gotowego rozwiązania, aby nie wyważać otwartych drzwi. Zamiast tracić pieniądze i czas na analizowaniem dokumentacji przewoźników, możesz zintegrować PP Etykietę i za jednym razem podłączyć wszystkich najpopularniejszych kurierów.

Integracja z kurierami

PP Etykieta zapewnia integrację z wszystkimi wiodącymi firmami kurierskimi. Dodanie nowego przewoźnika do Twojego systemu będzie działaniem konfiguracyjnym, bez konieczności zlecania prac programistycznych. Mnogość możliwych sposobów dostawy, pozwoli Twoim klientom na użycie ulubionych form wysyłki, a Twojej organizacji obsługę w taki sam sposób każdego zamówienia.

Integracja z systemem Poczty Polskiej

Dzięki integracji z Elektronicznym Nadawcą, zyskasz dostęp do wielu najpopularniejszych rodzajów przesyłek oferowanych przez Pocztę Polską, takich jak listy zwykłe, listy rejestrowane, przesyłki firmowe, Pocztex kurier 48 czy paczki Pocztowe. Wystarczy, że w Twoim systemie wskażesz sposób dostawy, a PP Etykieta utworzy w EN odpowiednią nalepkę adresową.